| Autor |
Wiadomosc |
Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
11A_justyna
Odpowiedzi: 35
Wyswietlen: 164291
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Czw Mar 11, 2010 10:12 am Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
Znowu Kraków:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,7311636,Deweloper__macie_plac_budowy__wiec_mieszkajcie.html
Rozmawiałam z kolega zajmującym się nieruchomościami - podobno Kraków jest wypełnio ... |
Temat: Czy teraz można już bezpiecznie kupić u Was mieszkanie? |
11A_justyna
Odpowiedzi: 4
Wyswietlen: 28037
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Czw Lut 25, 2010 7:40 am Temat: Czy teraz można już bezpiecznie kupić u Was mieszkanie? |
Patryk - nie wiem czy dobrze obstawiam, że oglądasz mieszkanie 19C, więc sugerowałabym dobrze je sprawdzić.
Generalnie jak pisze Paweł - wyszliśmy z opresji, ale ostatnia rzecz jaka robiliśmy to pr ... |
Temat: Developer w Lublinie |
11A_justyna
Odpowiedzi: 15
Wyswietlen: 59239
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Sty 13, 2010 11:11 am Temat: Developer w Lublinie |
Dokładnie - po pierwsze nieruchomość to nie akcja lub inny papier dłużny obłożony ryzkiem.
Po drugie - przekazuje pieniądze na konkretny opisany w umowie cel - a z tego co widać developerzy nie konie ... |
Temat: Developer w Lublinie |
11A_justyna
Odpowiedzi: 15
Wyswietlen: 59239
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Sty 13, 2010 7:51 am Temat: Developer w Lublinie |
To są jakieś niekończące się historie...za każdym razem jak słyszę o tego typu przekrętach żołądek mam wywrócony do góry nogami.
Cały czas mi chodzi po głowie strona na, której można by zebrać z ca ... |
Temat: Developer w Lublinie |
11A_justyna
Odpowiedzi: 15
Wyswietlen: 59239
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Pia Lis 27, 2009 7:21 am Temat: Developer w Lublinie |
To tylko pozazdrościć w tej sytuacji "pomocnego developera", nasz byl pomocny inaczej  |
Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
11A_justyna
Odpowiedzi: 9
Wyswietlen: 48434
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Mar 04, 2009 8:23 am Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
To nie jedyny bank z którym klienci maja problemy...o ile sie nie myle zaczęło sie od starego portfela mbanku.
Tu mozna popatrzec na fora związane z różnymi bankami
http://kupfranki.pl/ |
Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
11A_justyna
Odpowiedzi: 9
Wyswietlen: 48434
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Pia Lut 13, 2009 8:58 am Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
Ileż teraz rad i porad..
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/113140,jak_skutecznie_ograniczyc_ryzyko_kupujac_mieszkanie.html |
Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
11A_justyna
Odpowiedzi: 9
Wyswietlen: 48434
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Lut 11, 2009 10:52 am Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
Kolejne rady - porady - abc kupującego
http://prnews.pl/przeglad-prasy/sprawdz-dewelopera-37563.html |
Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
11A_justyna
Odpowiedzi: 35
Wyswietlen: 164291
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Gru 17, 2008 9:56 am Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
Developerzy ukarani - raport UOKiKu
http://www.uokik.gov.pl/pl/120/art535.html |
Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
11A_justyna
Odpowiedzi: 35
Wyswietlen: 164291
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Wto Cze 24, 2008 7:57 am Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
Deweloper przed sądem !!! - oby nieostatni z nieuczciwych
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5344606,Deweloper_z_Pruszcza_Gd__stanal_przed_sadem.html |
Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
11A_justyna
Odpowiedzi: 35
Wyswietlen: 164291
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Wto Cze 10, 2008 1:49 pm Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
| Widać że ten problem dotyka ludzi z każdego zakątka Polski - im głośniej o sprawie tym moze większa szansa, że politycy w naszym kraju cos z tym zrobią i działalność takich osób jak Państwo T.O.M.A.S. ... |
Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
11A_justyna
Odpowiedzi: 9
Wyswietlen: 48434
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Wto Maj 20, 2008 6:41 am Temat: Jak uniknąć problemów z deweloperem? |
W temacie Banków - to pewnie temat rzeka - ilu mieszkańców tyle sytuacji.
Ja osobiście mam kredyt w Millennium - bez cesji wierzytelności w razie nie wywiązania się przez developera z umowy. O ubezpi ... |
Temat: Księga gości i ogólnych komentarzy |
11A_justyna
Odpowiedzi: 42
Wyswietlen: 160655
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Wto Maj 20, 2008 6:30 am Temat: Księga gości i ogólnych komentarzy |
| Stefan - dziękujemy za słowa wsparcia i zapraszamy do kontaktu jeżeli bedziesz potrzebował pomocy, porady - służymy "doswiadczeniem". |
Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
11A_justyna
Odpowiedzi: 35
Wyswietlen: 164291
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Sro Kwi 30, 2008 10:32 am Temat: Ciekawe linki - dyskusja o sprawach zbliżonych... |
Może jakies światełko w tunelu dla przyszłych nabywców mieszkań developerskich:
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/15777,rachunek_powierniczy_zabezpieczy_pieniadze_klienta.html |
Temat: Prace wykończeniowe przy naszym bloku |
11A_justyna
Odpowiedzi: 65
Wyswietlen: 257651
|
Forum: Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wyslany: Wto Gru 11, 2007 7:35 am Temat: Prace wykończeniowe przy naszym bloku |
| W pismach Kessela ( wczoraj wrzucone przez Wojtka noa forum ) jest napisane że poprawki w domach będą robione po przekazaniu własności mieszkań. |
| |