Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Księga gości i ogólnych komentarzy
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Czw Lis 22, 2007 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dittka napisal:
Muszę przyznać, że Wasze działania przyczyniły się do uświadomienia wielu ludziom, jak ważny jest wybór odpowiedniego dewelopera i że dopiero akt notarialny pozwala się w pełni cieszyć WŁASNYM mieszkaniem.
Niestety prawo nie zabezpiecza konsumenta na rynku nieruchomości, więc człowiek musi się zabezpieczać sam. A żeby to robić musi mieć świadomość zagrożeń. Bardzo się z tego cieszę, że chociaż trochę możemy się do tego przyczynić i pomóc innym w uniknięciu problemów.

dittka napisal:
A co u Was nowego? Gości z łopatami widziałam - a co poza tym?
Wczoraj odbyło się spotkanie z prezesem BMR NOVA. Pierwszy raz padały konkretne (na razie ustne) zobowiązania: wykończenie bloku do końca listopada (prace rzeczywiście trwają), złożenie dokumentów i wniosku o pozwolenie na użytkowanie na początku grudnia, przekazanie własności mieszkań na przełomie stycznia i lutego (w zależności od terminu uzyskania odbiorów technicznych i pozwolenia na użytkowanie).

Oczywiście pozostaje podstawowy problem: hipoteka na 2,4 mln. Ale nawet w tym temacie wczoraj prezes mówił, że jeżeli podtrzymujemy propozycję spłaty tego długu, to on załatwi resztę.

Nic tylko trzymać za słowo.
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
dittka
Prawie Lokator


Dolaczyl: 22 Wrz 2007
Posty: 12

PostWyslany: Czw Lis 22, 2007 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki za słowność prezesa i szczęśliwe zakończenie.
_________________
pozdrawiam - dittka
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
PiotrPiastowska
Kandydat


Dolaczyl: 10 Gru 2007
Posty: 2

PostWyslany: Pon Gru 10, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacunek, szacunek, szacunek!
Walczcie tak wytrwale, jak walczycie do tej pory. Jestem pod wrażeniem Waszego zaangażowania, łączcie się, trwajcie i nie dajcie się oszustom.
Ja i moi znajomi też przez to przechodziliśmy. 53 rodziny walczyły o akty notarialne i o własne prawa.
Jestem przewodniczącym wspólnoty w Pruszczu Gdańskim, jestem z Wami całym sercem - nie dajcie się! Nasze problemy były podobne, choć nie tak dramatyczne - udało nam się doprowadzić do własności naszych mieszkań. Ale to tylko dzięki naszemu uporowi i nieustępliwości. Jak widać, każdego dewelopera trzeba pilnować.

POWODZENIA!
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ujescisko.com
Kandydat


Dolaczyl: 13 Gru 2007
Posty: 1

PostWyslany: Pia Gru 14, 2007 7:30 pm    Temat postu: witam i zapraszam Odpowiedz z cytatem

Witam,
zapraszam wszystkich odwiedzających to forum do pisania (także o nieuczciwych deweloperach choć nie tylko) na nowo powstałym forum społeczności dzielnicy Ujeścisko i okolic: http://www.ujescisko.com
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
PiotrPiastowska
Kandydat


Dolaczyl: 10 Gru 2007
Posty: 2

PostWyslany: Pia Mar 21, 2008 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie cieszy jedno, że na pewno nikt już więcej nie zaryzykuje kupna czegokolwiek od firmy BMR NOVA. A nawet jakby firma nazywała się "halo tu ziemia" i handlowała pietruszką, to nazwisko Tomasik też skutecznie odstraszy wszystkich od robienia z tym państwem interesów. I całe szczęście.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Czw Kwi 03, 2008 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto link do zaktualizowanej 2 kwietnia 2008 Kroniki wydarzeń związanych z naszym blokiem na ul. Nieborowskiej 34

W aktualnościach na n34.pl:
http://www.n34.pl/aktualnosci.html?aktu=75

Bezpośredni link do kroniki (PDF):
http://www.n34.pl/pliki/kronika2.pdf

Zapraszamy do lektury i komentarza.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
stefan
Kandydat


Dolaczyl: 19 Maj 2008
Posty: 3

PostWyslany: Pon Maj 19, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

Trafiłem do was przypadkiem po znalezieniu i przeczytaniu artykułu - wywiadu o kupowaniu mieszkań od deweloperów, zdaje się z wp.pl. Sam jestem w trakcie i stąd też moje zainteresowanie, tym bardziej,że i u mnie zaczynają się pojawiać problemy, choć może o tym w innym temacie napiszę i będę też chciał się poradzić. Niemniej po tym co przeczytałem na waszych stronach mam o czym myśleć.

Życzę wszystkiego dobrego i jak najszybszego i pozytywnego dla Was zakończenia tej sprawy.

Pozdrawiam
Stefan
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
11A_justyna
Członek Zarządu Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 866

PostWyslany: Wto Maj 20, 2008 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan - dziękujemy za słowa wsparcia i zapraszamy do kontaktu jeżeli bedziesz potrzebował pomocy, porady - służymy "doswiadczeniem".
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
18C_ola
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 04 Cze 2007
Posty: 95

PostWyslany: Sro Maj 21, 2008 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowo też warto pamiętać, że obecnie sytuacja klienta na rynku nieruchomości zmieniła się i teraz można.. i trzeba Exclamation negocjować warunki umowy z deweloperami, czy pośrednikami.
Także trzymamy kciuki za Twoje działania, żebyś nie musiał walczyć o swoje tak długo jak my. Crying or Very sad
Powodzenia Exclamation
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Wto Cze 03, 2008 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy wiedzą co to jest Smile

został przygotowany kanał RSS z aktualnościami n34.pl

http://www.n34.pl/rss.php

pozdrawiam
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Sro Cze 17, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszej stronie, w dniu dzisiejszym, opublikowaliśmy najbardziej aktualną wersję Kroniki naszych Wydarzeń.

Kronika jest dostępna w tym miejscu: http://www.n34.pl/pliki/kronika.pdf
Pozostałe aktualności: http://www.n34.pl/aktualnosci.html

W dokumencie zawarte jest również poniższe podsumowanie obecnego statusu sprawy:

* Jesteśmy właścicielami mieszkań, w których mieszkamy, choć musieliśmy dużo dopłacić (ok.1000 zł za każdy metr mieszkania, w sumie ok. 2 mln zł!).
* Zarząd BMR Nova nie wywiązuje się ze zobowiązania uregulowania zaległości podatkowych - wciąż hipoteki Urzędu Skarbowego obciążają nasze mieszkania na 170 tys. zł .
* Zarząd BMR Nova nie wywiązuje się w pełni z zapisów umów ? m.in. nie zwraca mieszkańcom pieniędzy, które wpłacili regulując długi spółki.
*Kontakt z zarządem BMR Nova jest utrudniony ? nie odbierane telefony, pisma pozostające bez odpowiedzi.
*Nie widać zainteresowania modyfikacją prawa u naszych polityków, ale będziemy podejmować działania w tym kierunku.
*Prokuratura działa nie tylko powoli, ale także mało skutecznie (umorzenie postępowania, które opierało się tylko na zeznaniach stron ? mieszkańców i wiceprezesa S.Tomasika oraz wierzycieli).
*Sąd Okręgowy w Gdańsku nakazuje Prokuraturze wznowienie postępowania i daje wskazówki jakie działania mają zostać przez nią podjęte.

Zapraszamy do lektury!
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
olek
Kandydat


Dolaczyl: 10 Kwi 2011
Posty: 1

PostWyslany: Nie Kwi 10, 2011 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na n34 trafiłem poprzez artykuł na
http://www.dodajoszusta.pl/historia/253-nieuczciwy-deweloper.html

Jakiś czas temu wziąłem kredyt na mieszkanie i aż trudno mi wyobrazić sobie taką sytuację w jakiej Państwo się znaleźli

życzę powodzenia i miejmy nadzieje, że wszystko się ułoży
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Czw Lis 29, 2012 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu jest wyrok w sprawie karnej przeciwko Sławomirowi i Katarzynie Tomasik, tj. w sprawie w której jesteśmy poszkodowanymi i oskarżycielami posiłkowymi: http://forum.n34.pl/viewtopic.php?p=7789#7789
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group