Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Jak mogę pomóc?

 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Wto Wrz 18, 2007 2:22 pm    Temat postu: Jak mogę pomóc? Odpowiedz z cytatem

W tym wątku zapraszamy do wypowiadania się przez wszystkich chętnych do pomocy w naszej sytuacji, do udzielania rad, sugestii jak można wyjść z impasu...

Więcej o tym jak można nam pomóc znajduje się na stronie http://www.n34.pl/jak_pomoc.html

Zapraszamy!
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
majstry
Kandydat


Dolaczyl: 26 Wrz 2007
Posty: 2

PostWyslany: Sro Wrz 26, 2007 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked jestesmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak się tu pięknie & merytorycznie zorganizowaliście.
oczywiście, wolelibyśmy,żebyście zakładali to forum w bardziej komforyowych warunkach, z czystej symaptii do siebie i swojego miejsca na ziemi. Wierzymy jednak, że wszystko skończy się po waszej myśli.

W kwestii konkretów wysyłam własnie link do Waszego stowarzyszenia do znajomej doświadczonej developerki z prośbą, żeby przesłała komu trzeba. Może nie przyniesie to spektakularnych sukcesów, ale przynajmniej przyczyni się do napiętnowania jegomości w branży. Zwłaszcza, że jej zdaniem robi się o Waszych "dobroczyńcach" coraz głośniej w nieruchomościach.


pees;
Olu & Wojtku---> ściskamy & życzymy dużo sił *buziaki
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
11A_justyna
Członek Zarządu Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 866

PostWyslany: Sro Wrz 26, 2007 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za wszelką pomoc Very Happy Mieszkańcy Wink
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
majstry
Kandydat


Dolaczyl: 26 Wrz 2007
Posty: 2

PostWyslany: Pon Paz 01, 2007 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Idea

wklejam Wam tu moi drodzy odpowiedź, którą otrzymałam od mojej znajomej działającej ponad dziesięc lat w nieruchomościach.
Od tej samej, do której wysłałam maila z linkiem do Waszej strony


Pani Agnieszko, podaję sposób, aby rozprawić się z nieuczciwym pośrednikiem:

1) należy napisać wniosek o ukaranie nieuczciwego pośrednika i zabranie mu licencji do Rzecznika d/s Dyscyplinarnych p. Jerzego Oleszczuka, który działa przy SPPON w Gdyni, 81 - 383 Gdynia, ul. I Armii Wojska Polskiego 13
2) we wniosku należy dosyć szczegółowo opisać cały proces ( od umowy z deweloperem do dzisiaj ), jeżeli jest to możliwe dołączyć kserokopie dokumentów
3) we wniosku żądać od Rzecznika Dyscyplinarnego, aby informował, co on robi w tej sprawie
4) żądać zabrania licencji odpowiedzialnemu pośrednikowi - a Wy wiecie kto za to odpowiada
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Pon Paz 01, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!

Dzięki wielkie za informacje i wsparcie. Sprawa została już rzeczywiście zgłoszona do SPPON i obecnie czekamy na odpowiedź.

Co prawda tu BMR jest nie tyle pośrednikiem, ale deweloperem. Niemniej jednak sprawa jest w toku i czekamy na odpowiedź.

Sprawa została też skierowana do wielu innych instytucji, osób i stowarzyszeń. Niemniej jednak w każdym momencie będziemy wdzięczni za każdą sugestię jak wybrnąć z tej sytuacji i kogo poprosić o wsparcie i interwencję.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group