Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Informacja radiowa
Idz do strony 1, 2  Nastepny
 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Pon Paz 22, 2007 12:46 pm    Temat postu: Informacja radiowa Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wyemitowana zostanie informacja radiowa o naszym bloku. Rozmawialiśmy z dziennikarzami RMF FM i Radia Gdańsk, dla których Prezes BMR NOVA czasu ani ochoty na rozmowę nie znalazł.
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
11A_justyna
Członek Zarządu Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 866

PostWyslany: Pon Paz 22, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że Pan T. generalnie na nic nie ma ochoty. Poza opowiadaniem bajek bez jakichkolwiek konkretów. Dla osób odwiedzających to forum pewnie przydatna będzie informacja, że co prawda odbyło sie dzisiaj spotkanie, wczesniej przełożone przez Prezesa T., na którym JAK ZWYKLE prezes BMR NOVA nie był w stanie podać żadnych szczegółów.

Na pytanie o zaradność bussinessową szefa tej spółki odpowiedźcie sobie sami - moja podpowiedź - spoptykamy się z tym panem od czerwca, a on nas łódzi jakimiś rozwiązaniami konkretów nie podając. To my co chwilę wysyłamy pisma, propozycje rozwiązań i NIC!! Absurd wysyłanych do nas odpowiedzi przez Pana T. sięga zenitu. Mediujemy my, nasz Prawnik, media.. a na koniec dostajemy informacje od szanwnego Zarządu o ciszy z naszej strony i zerwaniu negocjacji. Bezczelność !!
Jak można tak pogrywać ludźmi ?!?!


Ostatnio zmieniony przez 11A_justyna dnia Wto Paz 23, 2007 7:23 am, w calosci zmieniany 1 raz
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
8A_Daniel
Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 239

PostWyslany: Pon Paz 22, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rmf.fm/fakty/?id=125712&temat=76


oto fragment reportażu w RMF FM
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie słyszałem w Radiu Gdańsk informację o naszym bloku. Za kilkanaście minut mają wrócić do tematu...
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
6B_ferY
Lokator


Dolaczyl: 01 Cze 2007
Posty: 22

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem przed chwila - całkiem ciekawa rzeczowa relacja - ale chyba pomylili nazwe naszej ulicy - zamiast Nieborowska - Niepołomnicka .. ?
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt, że nie pomylili nazwy dewelopera Smile
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
6B_ferY
Lokator


Dolaczyl: 01 Cze 2007
Posty: 22

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na szczescie nie pomylili Smile
a i bardzo fajnie ze puscili na antenie nieudane próby kontaktu z prezesem i sciemy np Pani W. Wink
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
18C_ola
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 04 Cze 2007
Posty: 95

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadzam się Arrow najlesze były próby kontaktu z Prezesem Arrow Super! Ich standardowe ściemy!

No i gratulacje dla naszych "radiowych głosów" Wink
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
7c_Rex
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 16 Maj 2007
Posty: 683

PostWyslany: Wto Paz 23, 2007 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma to ktos gdzies nagrane?
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
6B_ferY
Lokator


Dolaczyl: 01 Cze 2007
Posty: 22

PostWyslany: Sro Paz 24, 2007 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.radiogdansk.pl/?a=posluchaj&sound_top=to_przyniosl_dzien

o naszej sprawie po 3 min i 30 sekundach Smile
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Sro Paz 24, 2007 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym linkiem bezpośredni zapis z naszej 'częsci' - w pliku mp3 do ściągnięcia.

http://www.n34.pl/aktualnosci.html?aktu=50
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
piotrr
Kandydat


Dolaczyl: 24 Paz 2007
Posty: 1

PostWyslany: Sro Paz 24, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, słyszałem - i myślę, że to dobry ruch. Pomimo bełkotu prezesa, że mu to nie na rękę w trakcie negocjacji z wierzycielami.

Obserwując z dystansu widzę następującą sytuację:
- prezesostwo odpowiada całym swoim majątkiem za firmę BMR
- prezesostwo chce uratować jak najwięcej (dla siebie)
- racjonalnym rozwiązaniem z ich punktu widzenia jest sprzedaż budynku wraz z lokatorami - podobnie postąpił S-BUD z budynkiem na przeciwko
- wiedząc, iż działania mające na celu pozbycie się odpowiedzialności za N34 przekłamuje wszelkie informacje na linii wierzyciele <-> mieszkańcy N34 tak, by zyskać czas i nie tracić ceny
- nagłośnienie utrudnia sprzedaż budynku wraz z wierzytelnościami i lokatorami

Jeśli mój analityczny nos mnie nie myli (uratował mnie przed podpisaniem umowy z BMR) najlepszym rozwiązaniem jest doprowadzenie do upadłości firmy BMR Nova, przy równoczesnym nagłośnieniu problemu.
- zmniejsza liczbę stron w egzekwowaniu należności i udrażnia kanał informacyjny na linii wierzyciele <-> N34
- osoby, które mają notarialne umowy mogą wystąpić o wyznaczenie inwestora zastępczego - czy jakkolwiek się to zwie.
- banki nie są głupie i o problemach BMR wiedzą nie od dziś, także nagłaśnianie nie zaszkodzi, a umocni stanowisko negocjacyjne (łatwiej się targować, gdy potencjalna egzekucja może odbić się negatywnie na wizerunku wierzyciela)
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Sro Paz 24, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Piotrrze za rzeczowe spojrzenie. W zasadzie jest w tym dużo racji, a jedyny komentarz tak na szybko jaki mi się nasuwa to fakt iż prezesostwo ma bardzo niewielki majątek zapisany na siebie.

Może się jednak okazać, w wyniku postępowań sądowych, że będą go mieli jeszcze mniej, bo za nie zgłoszenie upadłości w odpowiednim czasie zarząd odpowiada całym swoim majątkiem przed wierzycielami...

Nie chcę być nie miły (Panie Prezesie), ale jak Pan nam zabiera dorobek całego życia (vide: spłacanie kredytu przez 30 lat za mieszkanie które być może ktoś mi odbierze...), to nie jest mi żal takich osób i tego, że być może sąd już nigdy nie pozwoli się Panu wzbogacić, nigdy.

Nie jest to oczywiście groźba, tylko stwierdzenie faktu.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Sro Paz 24, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka zdjęć z dzisiejszej audycji Radia Gdańsk oraz z kilku oddzielnych akcji Stowarzyszenia:

http://forum.n34.pl/album_cat.php?cat_id=7
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Pon Lis 05, 2007 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uprzejmości Radia Gdańsk otrzymaliśmy profesjonalne nagranie z audycji prowadzonej na żywo spod naszego bloku na Nieborowskiej 34.

Pliki mp3 oraz zip do ściągnięcia znajdują się tutaj:
http://www.n34.pl/aktualnosci.html?aktu=49
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Idz do strony 1, 2  Nastepny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group