Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Radio Gdańsk - "Tu i teraz" z Nieborowskiej 34

 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Sro Mar 12, 2008 9:37 pm    Temat postu: Radio Gdańsk - "Tu i teraz" z Nieborowskiej 34 Odpowiedz z cytatem

Radio Gdańsk wraca do tematu Nieborowskiej 34.
13 marca po godzinie 17.00 zostanie nadana audycja na żywo spod naszego bloku - będziemy rozmawiać o aktualnej sytuacji w rozwiązywaniu naszych problemów z deweloperem. Spodziewani są także interesujący goście - zapraszamy do udziału i słuchania!
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
7c_Rex
Członek Stowarzyszenia Nieborowska 34


Dolaczyl: 16 Maj 2007
Posty: 683

PostWyslany: Czw Mar 13, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm czy jest gdzies kopia tego nagrania , niestety nie mogłem ani słuchac ani tu być
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
18C_wojtazy
Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1194

PostWyslany: Pia Mar 14, 2008 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7c_Rex napisal:
hmm czy jest gdzies kopia tego nagrania , niestety nie mogłem ani słuchac ani tu być
Poprosiłem już Radio Gdańsk o udostępnienie nagrania. Tak jak przy poprzednich audycjach, jak tylko otrzymamy zapis audycji umieścimy go na stronie.

Dla tych, którzy nie słyszeli programu powiem tylko, że oprócz przedstawicieli mieszkańców naszego bloku, była również jedna z osób mieszkających na osiedlu Kryształowe, gdzie również deweloper nie wywiązał się z zawartych umów (więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.moje-nie-moje.pl). W audycji uczestniczyła również Radna Miasta Gdańsk - Pani Agnieszka Pomaska - która od początku wspiera nas w walce o mieszkania.
_________________
pozdrowienia, wojtazy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer GG
7A_bolek
V-ce Prezes Stowarzyszenia


Dolaczyl: 14 Maj 2007
Posty: 1044
Skad: Gdańsk

PostWyslany: Pia Mar 21, 2008 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto Relacja MP3 z 13 marca 2008 udostępniona dzięki uprzejmości Radia Gdańsk
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group