Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna Stowarzyszenie Nieborowska 34
Zapraszamy również na www.n34.pl
 
AlbumAlbum   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

mieszkanie nr 19

 
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
kamyk01
Kandydat


Dolaczyl: 17 Lis 2009
Posty: 1

PostWyslany: Wto Lis 17, 2009 10:55 am    Temat postu: mieszkanie nr 19 Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam zamiar kupić mieszkanie w Waszym bloku, a po przeczytaniu tego wszystkiego jestem szczerze przerażona i ogromnie Wam współczuję tego przez co musieliście przejść. Zastanawiam się jak to teraz wszystko prawnie wygląda? Poproszę o rady na co mam zwrócić uwagę. Jakie są opłaty za mieszkanie? Jak Wam się mieszka w tym miejscu? Jestem zainteresowana lokalem nr 19 - mieszkanie jest w stanie deweloperskim, z garażem. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi, rady, komentarze. Pozdrawiam serdecznie.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
20C_lusia
Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia


Dolaczyl: 23 Maj 2007
Posty: 109

PostWyslany: Wto Lis 17, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem już jest sprzedane,
a mieszka się bardzo fajnie Smile
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
Wyswietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mozesz pisac dodawac ani zmieniac na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mozliwosci zmiany postow lub pisania odpowiedzi    Forum Stowarzyszenie Nieborowska 34 Strona Glowna -> Rozmowy otwarte o sprawie budynku na ul.Nieborowskiej 34 i nie tylko Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group